Kategoriler

HAKKIMIZDA

Ezver Grup

Tarım tekstil ve medikal alanlarda faaliyet gösteren ve yerli üretime önem veren ilkesi ile Türkiyede üretemi arttırmayı amaçlayan,ithal ihraç ettiği ürünleride sıkı kontrollere tabi tutan sosyal sorumluluk projeleri ile ülkemize katkı sunmayı amaçlayan bir kuruluştur.

Türkiyede bulunan bölgesel alışveriş merkezlerinde bulunan stantları ile yaygın bir satış ağına sahiptir.

Hupim Çocuk 

Hupim, Konya Selçukluda' da 2017 yılında 0-16 yaş bebek ve çocuk tekstili perakende satış mağazası olarak kuruldu.

Hupim çocuk doğumdan başlayıp 16 yaşına kadar bebeklik ve gençlik yaşlarını yaşamakta olan, çevresel etmenlere daha duyarlı halde bulunan, çocuklarımızın oyun ve tekstil alanında temel ihtiyaçlarını mümkün olduğu kadar Türkiyede üretmeyi amaçlayan ve ithal ettiği ürünleride sıkı kontrollere tabi tutan sosyal sorumluluk projeleri ile ülkemize katkı sunmayı amaçlayan bir kuruluştur.

Hupim çocuk markası ile üretilen bebek ve çocuk nevresimleri başta olmak üzere tüm tekstil ürünleri yüksek kalitede ve Türkiyede üretilmektedir. Kalitesine güvendiğimiz ürünleri koşulsuz olarak hangi nedenle olursa olsun iade edebilirsiniz.

 

 

Misyonumuz

 

Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla, mutlu çalışanların etkileyici hizmet kalitesi ile ihtiyaç duyulan her noktada müşterimizle buluşturmak.

 

Vizyonumuz

 

Yurt içi ve yurt dışın da öz sermayemizle büyüme hedeflerimizi gerçekleştirerek, hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyetini sağlayarak anne, bebek ve çocuk mağazacılığı sektöründe öncü firma olmaktır.

 

Hupim çocuk bir EZVER  Grup kuruluşudur.

etbis kodu

 

UA-230030686-16